Skip to main content Skip to main navigation

Geijersgatan 1

 


Kontaktpersoner

Anders Pettersson

Rådgivare Liv och Pension

anders.pettersson@soderbergpartners.se
+46 31 350 02 51

Björn Gunnarsson

Rådgivare Sak

bjorn.gunnarsson@soderbergpartners.se
+46 31 60 91 82

Christopher Eriksson

Rådgivare Liv och Pension

christopher.eriksson@soderbergpartners.se

Daniel Rosenberg

Investeringsrådgivare

daniel.rosenberg@soderbergpartners.se
+46 31 3559710

Dick Simonsson

Rådgivare Liv och Pension

dick.simonsson@soderbergpartners.se
+46 31 300 04 70

Erik Hellström

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

erik.hellstrom@soderbergpartners.se
+46 31 355 97 02

Fredrik Linse

Investeringsrådgivare

fredrik.linse@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 48

Hanna Johansson

Rådgivare Liv och Pension

hanna.johansson@soderbergpartners.se
+46 31 350 02 58

Helen Haglund

Rådgivare Liv och Pension

helen.haglund@soderbergpartners.se
+46 31 350 02 56

Henric Mörling

Investeringsrådgivare

henric.morling@soderbergpartners.se
+46 31 355 9704

Henrik Mokhtari

Rådgivare Liv och Pension

henrik.mokhtari@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 19

Håkan Söderberg

Rådgivare Liv och Pension

hakan.soderberg@soderbergpartners.se
+46 8 451 51 41

Joakim Alström

Rådgivare Liv och Pension

joakim.alstrom@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 02

Joakim Wahlgren

Rådgivare Liv och Pension

joakim.wahlgren@soderbergpartners.se

Johan Helin

Rådgivare Liv och Pension

johan.helin@soderbergpartners.se
+46 31 350 02 65

Jonas Olsson

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

jonas.olsson@soderbergpartners.se
+46 31 60 91 86

Jörgen McGowan

Rådgivare Liv och Pension

jorgen.mcgowan@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 03

Louise Öman

Rådgivare Liv och Pension

louise.oman@soderbergpartners.se
+46 31 350 02 53

Magnus Hallgren

Investeringsrådgivare

magnus.hallgren@soderbergpartners.se
+46 31 3559703

Marie Sjöblom

Rådgivare Liv och Pension

marie.sjoblom@soderbergpartners.se
+46 31 300 04 65

Martin Kalin

Rådgivare Liv och Pension

martin.kalin@soderbergpartners.se

Martin Peterson

Investeringsrådgivare

martin.peterson@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 40

Mikael Ohlsson

Wealth management

mikael.ohlsson@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 32

Monica Fritzell

Rådgivare Liv och Pension

monica.fritzell@soderbergpartners.se
+46 31 350 02 55

My Ewaldsson

Rådgivare Liv och Pension

my.ewaldsson@soderbergpartners.se
+46 31 70 87 306

Patrik Forsgren

Rådgivare Liv och Pension

patrik.forsgren@soderbergpartners.se
+46 31 300 04 62

Per Garvik

Investeringsrådgivare

per.garvik@soderbergpartners.se
+46 31 355 97 01

Per Kristiansson

Rådgivare Liv och Pension

per.kristiansson@soderbergpartners.se

Sofia Lind

Rådgivare Liv och Pension

sofia.lind@soderbergpartners.se
+46 31 300 04 73

Sofia Niestojek

Rådgivare Liv och Pension

sofia.niestojek@soderbergpartners.se

Staffan Bredin

Wealth management

staffan.bredin@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 31

Åsa Strömberg

Rådgivare Liv och Pension

asa.stromberg@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 17

Östen Eineving

Wealth management

osten.eineving@soderbergpartners.se
+46 31 708 73 30

Hur kan vi hjälpa dig?

Namn

Vart i Sverige befinner du dig?

Är du redan kund?

Är du företag eller privatperson?

Personnummer/Organisationsnummer

Telefonnummer

E-post

Meddelande

Kontakta oss