Skip to main content Skip to main navigation

Olofsdalsvägen 47


Kontaktpersoner

Fanny Björk

Rådgivare Liv och Pension

fanny.bjork@soderbergpartners.se
+46 357 10 70 02

Jonas Holmkvist

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

jonas.holmkvist@soderbergpartners.se
+46 35 710 70 04

Maggie Nilsson

Rådgivare Liv och Pension

maggie.nilsson@soderbergpartners.se
+46 35 27 61 34

Patric Nordbrandt

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

patric.nordbrandt@soderbergpartners.se
+46 35 710 70 03

Roger Isaksson

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

roger.isaksson@soderbergpartners.se
+46 35 710 10 63

Sanny Erixon

Rådgivare Liv och Pension

sanny.erixon@soderbergpartners.se
+46 35 27 61 32

Stephan Artursson

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

stephan.artursson@soderbergpartners.se
+46 35 710 10 61

Kontakta oss