Skip to main content Skip to main navigation

Drottninggatan 11


Kontaktpersoner

Anders Berlin

Investeringsrådgivare

anders.berlin@soderbergpartners.se
+46 42199891

Arne Jonsson

Wealth management

arne.jonsson@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 85

Björn Lilja

Wealth management

bjorn.lilja@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 92

Helen Palenryd

Rådgivare Liv och Pension

helen.palenryd@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 88

Håkan Stentorp

Investeringsrådgivare

hakan.stentorp@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 84

Johnny Eriksson

Wealth management

johnny.eriksson@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 86

Magnus Månsson

Förmögenhetsrådgivare Special Clients

magnus.mansson@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 94

Maria Gyllencreutz

Rådgivare Liv och Pension

maria.gyllencreutz@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 81

Mattias Koch

Rådgivare Liv och Pension

mattias.koch@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 83

Tobias Annermalm

Investeringsrådgivare

tobias.annermalm@soderbergpartners.se
+46 42 19 98 90

Hur kan vi hjälpa dig?

Namn

Vart i Sverige befinner du dig?

Är du redan kund?

Är du företag eller privatperson?

Personnummer/Organisationsnummer

Telefonnummer

E-post

Meddelande

Kontakta oss