Skip to main content Skip to main navigation

Södra Strandgatan 13 B


Kontaktpersoner

Anna Björnsund

Rådgivare Liv och Pension


anna.bjornsund@soderbergpartners.se

+46 36 5801583

Anneli Vahlbom

Rådgivare Liv och Pension & SAK


anneli.vahlbom@soderbergpartners.se

Claes Björnsund

Rådgivare Liv och Pension


claes.bjornsund@soderbergpartners.se

+46 36 580 15 86

Clas Bengtsson

Wealth management


clas.bengtsson@soderbergpartners.se

+46 36 348582

Fredrik Hübsch

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension


fredrik.hubsch@soderbergpartners.se

+46 36 38 70 71

Jonny Hansson

Rådgivare Liv och Pension


jonny.hansson@soderbergpartners.se

+46 36 34 28 41

Magdalena Widriksson

Rådgivare Liv och Pension


magdalena.widriksson@soderbergpartners.se

+46 36 34 28 44

Manolo Johansson

Wealth management


manolo.johansson@soderbergpartners.se

+46 36 348 583

Michael Edvinsson

Rådgivare Liv och Pension


michael.edvinsson@soderbergpartners.se

+46 36 38 70 73

Pär Thibom

Wealth management


par.thibom@soderbergpartners.se

+46 36 348 581

Stefan Mennborg

Wealth management


stefan.mennborg@soderbergpartners.se

+46 36 34 85 84

Stefan Rygert

Rådgivare Liv och Pension


stefan.rygert@soderbergpartners.se

+46 36 34 28 46

Hur kan vi hjälpa dig?

Namn

Vart i Sverige befinner du dig?

Är du redan kund?

Är du företag eller privatperson?

Personnummer/Organisationsnummer

Telefonnummer

E-post

Meddelande

Kontakta oss