Skip to main content Skip to main navigation

Olai Kyrkogatan 40


Kontaktpersoner

Christian Roos

Rådgivare Liv och Pension

christian.roos@soderbergpartners.se

Hampus Rikardsson

Rådgivare Liv och Pension

hampus.rikardsson@soderbergpartners.se
+46 114000147

Jan-Allan Fredriksson

Rådgivare Liv och Pension

jan-allan.fredriksson@soderbergpartners.se
+46 11 400 01 41

Joachim Persson

Rådgivare Liv och Pension

joachim.persson@soderbergpartners.se
+46 11 19 69 60

Niklas Sjöbeck

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

niklas.sjobeck@soderbergpartners.se
+46 11 400 01 48

Niklas Wiktorsson

Rådgivare Liv och Pension

niklas.wiktorsson@soderbergpartners.se
+46 11 400 29 61

Patric Landqvist

Rådgivare Liv och Pension

patric.landqvist@soderbergpartners.se

Patrik Jonsson

Rådgivare Liv och Pension

patrik.jonsson@soderbergpartners.se
+46 11 400 01 43

Kontakta oss