Skip to main content Skip to main navigation

Sveavägen 13, 17tr


Kontaktpersoner

Christian Ameln

Rådgivare Liv och Pension

christian.ameln@soderbergpartners.se
+46 8 451 52 04

Elin Pettersson

Rådgivare Liv och Pension

elin.pettersson@soderbergpartners.se
+46 8 54 52 80 95

Fredrik Lundin

Rådgivare Liv och Pension

fredrik.lundin@soderbergpartners.se
+46 8 545 280 90

Gabriel Ekman

Rådgivare Liv och Pension

gabriel.ekman@soderbergpartners.se

Hans Wänblad

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

hans.wanblad@soderbergpartners.se
+46 8 54 52 80 93

Henrik Dremé

Rådgivare Liv och Pension

henrik.dreme@soderbergpartners.se
+46 8 54 50 69 22

Håkan Johnzon

Rådgivare Liv och Pension

hakan.johnzon@soderbergpartners.se
+46 8 54 50 69 07

Jan Johannessen

Rådgivare Liv och Pension

jan.johannessen@soderbergpartners.se
+46 8 54 52 80 85

Johan Söderberg

Investeringsrådgivare

johan.soderberg@soderbergpartners.se
+46 8 54528091

Jonas Svedberg

Rådgivare Liv och Pension

jonas.svedberg@soderbergpartners.se
+46 8 54 52 80 81

Karl Sörman

Rådgivare Liv och Pension

karl.sorman@soderbergpartners.se

Kjell Hallberg

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

kjell.hallberg@soderbergpartners.se
+46 8 545 280 78

Magnus Rosander

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

magnus.rosander@soderbergpartners.se
+46 8 54 50 69 04

Michael Andrén

Investeringsrådgivare

michael.andren@soderbergpartners.se
+46 8 451 51 71

Per Sörman

Rådgivare Liv och Pension

per.sorman@soderbergpartners.se

Pierre Gylling

Rådgivare Liv och Pension

pierre.gylling@soderbergpartners.se
+46 8 466 80 20

Roger Alasalmi

Rådgivare Liv och Pension

roger.alasalmi@soderbergpartners.se
+46 8 54 52 80 73

Rolf Schmidt

Rådgivare Liv och Pension

rolf.schmidt@soderbergpartners.se
+46 8 54 50 69 08

Tobias Persson

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

tobias.persson@soderbergpartners.se


Kontakta oss