Skip to main content Skip to main navigation

Kyrkogatan 22


Kontaktpersoner

Björn Berg

Förmögenhetsrådgivare Special Clients

bjorn.berg@soderbergpartners.se
+46 60144041

Erik Willner

Investeringsrådgivare

erik.willner@soderbergpartners.se

Greger Bergenhem

Investeringsrådgivare

greger.bergenhem@soderbergpartners.se
+46 60 789 24 62

Jonas Flach

Förmögenhetsrådgivare Special Clients

jonas.flach@soderbergpartners.se
+46 60144043

Katarina Berggren

Rådgivare Liv och Pension

katarina.berggren@soderbergpartners.se
+46 60 740 24 07

Mats Berg

Rådgivare Liv och Pension

mats.berg@soderbergpartners.se
+46 60 740 24 23

Per Nordling

Förmögenhetsrådgivare Special Clients

per.nordling@soderbergpartners.se
+46 60144042

Peter Risshall

Rådgivare Liv och Pension

peter.risshall@soderbergpartners.se
+46 8 451 50 00

Torbjörn Wiklund

Rådgivare Liv och Pension

torbjorn.wiklund@soderbergpartners.se
+46 60 740 24 21

Hur kan vi hjälpa dig?

Namn

Vart i Sverige befinner du dig?

Är du redan kund?

Är du företag eller privatperson?

Personnummer/Organisationsnummer

Telefonnummer

E-post

Meddelande

Kontakta oss