Skip to main content Skip to main navigation

Östra Ågatan 31


Kontaktpersoner

Emil Johansson

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

emil.johansson@soderbergpartners.se

Fredrik Åström

Rådgivare Liv och Pension

fredrik.astrom@soderbergpartners.se
+46 18 18 16 66

Henrik Kjellin

Investeringsrådgivare

henrik.kjellin@soderbergpartners.se
+46 18 489 94 01

Jan Stensson

Rådgivare Liv och Pension

jan.stensson@soderbergpartners.se
+46 738 22 88 98

Joakim Lannergård

Investeringsrådgivare

joakim.lannergard@soderbergpartners.se
+46 76 1914440

Luciano Jensen

Investeringsrådgivare

luciano.jensen@soderbergpartners.se

Markus Hodell

Investeringsrådgivare

markus.hodell@soderbergpartners.se
+46 734044833

Niklas Hellqvist

Rådgivare Liv och Pension

niklas.hellqvist@soderbergpartners.se
+46 18 18 16 70

Per-Ulf Carlsson

Rådgivare Liv och Pension

perulf.carlsson@soderbergpartners.se
+46 18 18 16 63

Richard Milton

Investeringsrådgivare & Rådgivare Liv och Pension

richard.milton@soderbergpartners.se
+46 738 228155

Hur kan vi hjälpa dig?

Namn

Vart i Sverige befinner du dig?

Är du redan kund?

Är du företag eller privatperson?

Personnummer/Organisationsnummer

Telefonnummer

E-post

Meddelande

Kontakta oss