Olai Kyrkogatan 40, Norrköping

Besöksadress
Olai Kyrkogatan 40
602 33 NORRKÖPING
Hitta till oss

Kontakta oss

Erik Alexandersson
Erik Alexandersson
Rådgivare Pensionsrådgivning
erik.alexandersson@soderbergpartners.se
Hampus Rikardsson
Hampus Rikardsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
hampus.rikardsson@soderbergpartners.se
Hanna Mellblom
Hanna Mellblom
Rådgivare Pensionsrådgivning
hanna.mellblom@soderbergpartners.se
Joachim Persson
Joachim Persson
Rådgivare Pensionsrådgivning
joachim.persson@soderbergpartners.se
Linus Rikardsson
Linus Rikardsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
linus.rikardsson@soderbergpartners.se
Malin Svensk
Malin Svensk
Rådgivare Företagsförsäkring
malin.svensk@soderbergpartners.se
Patric Landqvist
Patric Landqvist
Rådgivare Pensionsrådgivning
patric.landqvist@soderbergpartners.se
Patrik Jonsson
Patrik Jonsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
patrik.jonsson@soderbergpartners.se
Philip Sävenhed
Philip Sävenhed
Rådgivare Pensionsrådgivning
philip.savenhed@soderbergpartners.se

Lediga tjänster

Compliance Officer till Söderberg & Partners 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande person som brinner för regelefterlevnad och vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den Compliance Officer vi söker.

Stockholm
18 juli 2024
.NET Software Engineer 

We're looking for a .NET Software Engineer who wants to make an impact on the European FinTech-arena.

Stockholm
30 juni 2024
Investment Management söker student med finans och hållbarhetsintresse 

Brinner du för hållbarhet? Vill du vara med och påverka finansmarknaden att bli mer hållbar? Söderberg & Partners analys- och förvaltningsavdelning Investment Management söker en student för extrajobb.

Stockholm
21 juni 2024
Regelefterlevnad – extrajobb inom kontrollenheten Liv & Pension 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande student som vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den vi på Söderberg & Partners Insurance Consulting AB söker.

Stockholm
21 juni 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.