Skip to main content Skip to main navigation

Mäster Samuelsgatan 20, 10 tr

11144
Stockholm


Kontaktpersoner

AB

Adam Bäcklin

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

adam.backlin@soderbergpartners.se
+46 728555398
+46 850535118

Albin Svedberg

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

albin.svedberg@soderbergpartners.se
+46 73 589 38 02
+46 10 704 75 02

Alexander Fäldt

Sales Manager, Wealth Management

alexander.faldt@soderbergpartners.se
+46 72 855 5414

AR

Alexander Ribohn

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

alexander.ribohn@humlekapital.se
+46 70 7105706
+46 84073598

Anders Jansson

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring

anders.jansson@soderbergpartners.se
+46 70 821 80 02
+46 8 451 51 26

Anders Limé

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

anders.lime@humlekapital.se
+46 70 7481826
+46 84073585

AL

Andreas Larsson

Rådgivare Institution

andreas.larsson@soderbergpartners.se
+46 73 679 00 78

Anna Ljunggren

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

anna.ljunggren@soderbergpartners.se
+46 761 49 50 31
+46 8 451 50 31

Annika Emtemo

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

annika.emtemo@soderbergpartners.se
+46 720842463
+46 107047663

Carl Kostov Bredberg

Sales Manager, Wealth Management

carl.kostov.bredberg@soderbergpartners.se
+46 73 927 62 71

Christoffer Wöhrman

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

christoffer.wohrman@soderbergpartners.se
+46 735267709
+46 850535190

Dan Zetterberg

Rådgivare Liv & Institution

dan.zetterberg@soderbergpartners.se
+46 761 49 52 71

Eva Brostedt

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

eva.brostedt@soderbergpartners.se
+46 72 856 20 62
+46 8 505 351 09

FH

Gustav Strömberg

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

gustav.stromberg@humlekapital.se
+46 72 85 55 446
+46 8 407 35 59

GY

Gönül Yasar

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

gonul.yasar@soderbergpartners.se
+46 738666284
+46 84515285

HA

Hampus Axsäter

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring

hampus.axsater@soderbergpartners.se
+46 728555404
+46 850535120

Hans Nordström

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Liv

hans.nordstrom@humlekapital.se
+46 70 7165504
+46 84073567

Henrik Arenbro

Rådgivare Liv & Institution

henrik.arenbro@soderbergpartners.se
+46 761 49 51 39
+46 8 451 51 39

Henrik Nilsson

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

henrik.nilsson@soderbergpartners.se
+46 733 66 22 88
+46 8 505 35 105

Jakob Svensson

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

jakob.svensson@soderbergpartners.se
+46 708152216
+46 850535191

Joachim Liedgren

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

joachim.liedgren@humlekapital.se
+46 76 1396263
+46 84073562

Johan Edquist

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

johan.edquist@soderbergpartners.se
+46 707859113
+46 850535192

Johan Simonsson

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring

johan.simonsson@soderbergpartners.se
+46 730871564
+46 850535193

Johan Sörnäs

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

johan.sornas@humlekapital.se
+46 70 4961865
+46 84073583

Jon Persson

Rådgivare Liv & Institution

jon.persson@soderbergpartners.se
+46 761 49 50 15
+46 8 451 50 15

Jonathan Jehander

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring

jonathan.jehander@soderbergpartners.se
+46 722275189
+46 850535194

KG

Kim Green Holgerman

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

kim.greenholgerman@humlekapital.se
+46 72 14 70 648
+46 10 70 47 752

LM

Lars Manner

Rådgivare Institution

lars.manner@soderbergpartners.se
+46 76 495 21 47

Lennart Österlund

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

lennart.osterlund@humlekapital.se
+46 70 7105700
+46 84073557

Magnus Brynne

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

magnus.brynne@soderbergpartners.se
+46 70 497 12 41
+46 8 505 351 14

Magnus Walfridson

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

magnus.walfridson@soderbergpartners.se
+46 761 49 50 66
+46 8 451 50 66

Mahsa Kooshesh

Rådgivare Kapitalrådgivning

mahsa.kooshesh@soderbergpartners.se
+46 76 723 28 34

Martin Pousette

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

martin.pousette@soderbergpartners.se
+46 727 32 23 11
+46 8 505 351 63

Michael Nilsson

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring

michael.nilsson@soderbergpartners.se
+46 761 35 57 99
+46 8 562 925 56

Mikael Gyllén

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

mikael.gyllen@soderbergpartners.se
+46 761 49 50 65
+46 8 451 50 65

Mikael Hallsén

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

mikael.hallsen@soderbergpartners.se
+46 70 582 80 03
+46 8 551 041 08

Mourad Delayah

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

mourad.delayah@soderbergpartners.se
+46 73 578 30 86
+46 10 704 77 86

Nick Peana

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

nick.peana@soderbergpartners.se
+46 73 591 75 06
+46 10 704 71 26

Nicklas Fahlström

Rådgivare Institution

nicklas.fahlstrom@soderbergpartners.se
+46 70 799 7878

Olle Eckerbom

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

olle.eckerbom@soderbergpartners.se
+46 727 32 23 10
+46 8 505 351 60

Oscar von Sydow

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

oscar.vonsydow@soderbergpartners.se
+46 728555403
+46 850535119

Patrik Widlund

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

patrik.widlund@soderbergpartners.se
+46 761 49 50 36
+46 8 451 50 36

PE

Per Nordström

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

per.nordstrom@soderbergpartners.se
+46 733210029
+46 850535195

Per-Olov Breimark

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

perolov.breimark@soderbergpartners.se
+46 720836611
+46 107047603

Pär Tegerstrand

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

par.tegerstrand@soderbergpartners.se
+46 761 49 50 64
+46 8 451 50 64

Robert Gade

Rådgivare Institution

robert.gade@soderbergpartners.se
+46 765407075

RS

Robin Sveger

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

robin.sveger@soderbergpartners.se
+46 70 680 90 66
+46 8 562 925 55

Roger Carlbäck

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

roger.carlback@soderbergpartners.se
+46 727 32 23 09
+46 8 505 351 64

Staffan Billgert

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

staffan.billgert@soderbergpartners.se
+46 727 32 23 04
+46 8 505 351 61

Stefan Frodig

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

stefan.frodig@soderbergpartners.se
+46 72 856 20 63
+46 8 505 351 08

Thomas Österlund

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

thomas.osterlund@soderbergpartners.se
+46 73 576 88 49
+46 10 704 77 49

Tobias Enbom

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring

tobias.enbom@soderbergpartners.se
+46 707364690
+46 84515315

Ulrik von Essen

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

ulrik.vonessen@soderbergpartners.se
+46 727 32 23 13
+46 8 505 351 62

Viktor Sandström

Rådgivare Förmögenhetsrådgivning

viktor.sandstrom@soderbergpartners.se
+46 73 338 80 04
+46 8 451 50 73

William Brink

Rådgivare Institution

william.brink@soderbergpartners.se
+46 728555117
+46 8 4515044

Kontakta oss