Kontakta oss på Bolån

Har du frågor om bolån eller om hur vi kan hjälpa dig? Ring oss direkt eller fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig inom kort. Är du redan kund hos oss? Ta gärna direktkontakt med en av våra kundansvariga.

Fyll i formuläret eller ring oss

Vi vill hjälpa dig med ditt bolån! Fyll i dina uppgifter så ringer vi inom några timmar. Du kan även nå oss på telefon 08-466 80 40. Öppettider: Måndag-torsdag kl 9-18 Fredag kl 9-17

Valfritt

Malmö

Johan Ekelund
Johan Ekelund
Kundansvarig/Teamledare Bolån
johan.ekelund@soderbergpartners.se
Theresé Ilic
Theresé Ilic
Kundansvarig Bolån (tjänstledig)
therese.ilic@soderbergpartners.se
VD

Linköping

Max Bergström
Max Bergström
Kundansvarig Bolån (tjänstledig)
max.bergstrom@soderbergpartners.se
Philip Norman Rondahl
Philip Norman Rondahl
Kundansvarig Bolån
philip.rondahl@soderbergpartners.se

Kalmar

Stockholm

Eva Höijer
Eva Höijer
Senior Kundansvarig Bolån
eva.hoijer@soderbergpartners.se
Lovisa Axenfalk Pettersson
Lovisa Axenfalk Pettersson
Kundansvarig
lovisa.axenfalk@soderbergpartners.se
Sara Wilhelmsson
Sara Wilhelmsson
Kundansvarig bolån
sara.wilhelmsson@soderbergpartners.se
Sophia Moniè
Sophia Moniè
Kundansvarig Bolån
sophia.monie@soderbergpartners.se
Adam Zylberstein
Adam Zylberstein
Kundansvarig (Föräldraledig)
adam.zylberstein@soderbergpartners.se

Sundsvall

Göteborg

Vladislav Johansson
Vladislav Johansson
Teamledare/Kundansvarig Bolån
vladislav.johansson@soderbergpartners.se
Josefina Oskarsson
Josefina Oskarsson
Kundansvarig Bolån
josefina.oskarsson@soderbergpartners.se