Larmgatan 1, Kalmar

Besöksadress
Larmgatan 1
392 32 KALMAR
Hitta till oss

Kontakta oss

Anders Larsson
Anders Larsson
Rådgivare Företagsförsäkring
anders.larsson@soderbergpartners.se
Gunnar Johnsson
Gunnar Johnsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
gunnar.johnsson@soderbergpartners.se
Henric Jonsson
Henric Jonsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
henric.jonsson@soderbergpartners.se
Johan Arvidsson
Johan Arvidsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
johan.arvidsson@soderbergpartners.se
Karl-Henric Elling
Karl-Henric Elling
Rådgivare Pensionsrådgivning
karlhenric.elling@soderbergpartners.se
Klas Blomborg
Klas Blomborg
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
klas.blomborg@soderbergpartners.se
Kristian Classon
Kristian Classon
Rådgivare Företagsförsäkring
kristian.classon@soderbergpartners.se
Kristoffer Björneklint
Kristoffer Björneklint
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
kristoffer.bjorneklint@soderbergpartners.se
Maria Lundström
Maria Lundström
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
maria.lundstrom@soderbergpartners.se
Marie Varga
Marie Varga
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
marie.varga@soderbergpartners.se
Mikael Alexander
Mikael Alexander
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
mikael.alexander@soderbergpartners.se
Per Oscarsson
Per Oscarsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
per.oscarsson@soderbergpartners.se
Peter Lindgren
Peter Lindgren
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Liv
peter.lindgren@soderbergpartners.se

Lediga tjänster

Compliance Officer till Söderberg & Partners 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande person som brinner för regelefterlevnad och vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den Compliance Officer vi söker.

Stockholm
18 juli 2024
.NET Software Engineer 

We're looking for a .NET Software Engineer who wants to make an impact on the European FinTech-arena.

Stockholm
30 juni 2024
Investment Management söker student med finans och hållbarhetsintresse 

Brinner du för hållbarhet? Vill du vara med och påverka finansmarknaden att bli mer hållbar? Söderberg & Partners analys- och förvaltningsavdelning Investment Management söker en student för extrajobb.

Stockholm
21 juni 2024
Regelefterlevnad – extrajobb inom kontrollenheten Liv & Pension 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande student som vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den vi på Söderberg & Partners Insurance Consulting AB söker.

Stockholm
21 juni 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.