Södra Tullgatan 4, Malmö

Besöksadress
Södra Tullgatan 4
211 40 MALMÖ
Hitta till oss

Kontakta oss

A

Adam Lindberg
Adam Lindberg
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
adam.lindberg@soderbergpartners.se
Anders Berglund
Anders Berglund
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
anders.berglund@soderbergpartners.se
Anders Jönsson
Anders Jönsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
anders.jonsson@soderbergpartners.se
AA
Andreas Angergård
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
andreas.angergard@soderbergpartners.se
Andreas Cajander
Andreas Cajander
Rådgivare Pensionsrådgivning
andreas.cajander@soderbergpartners.se
Andreas Matiasson
Andreas Matiasson
Rådgivare Pensionsrådgivning
andreas.matiasson@soderbergpartners.se
Anton Sonar
Anton Sonar
Rådgivare Företagsförsäkring
anton.sonar@soderbergpartners.se

C

Christina Sjölander
Christina Sjölander
Rådgivare Pensionsrådgivning
christina.sjolander@soderbergpartners.se

H

Haskell Phu von Moltzer
Haskell Phu von Moltzer
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
haskell.phu@soderbergpartners.se
Henrik Fork
Henrik Fork
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
henrik.fork@soderbergpartners.se
Henrik Åhlund
Henrik Åhlund
Rådgivare Pensionsrådgivning & Företagsförsäkring
henrik.ahlund@soderbergpartners.se

J

Johan Klaar
Johan Klaar
Rådgivare Företagsförsäkring
johan.klaar@soderbergpartners.se
Jonas Grundström
Jonas Grundström
Rådgivare Pensionsrådgivning
jonas.grundstrom@soderbergpartners.se

L

M

Marcus Lindgren
Marcus Lindgren
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
marcus.lindgren@soderbergpartners.se
Martin Eksten
Martin Eksten
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
martin.eksten@soderbergpartners.se
Matts Nilsson
Matts Nilsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
matts.nilsson@soderbergpartners.se
Milos Stankovic
Milos Stankovic
Rådgivare Företagsförsäkring
milos.stankovic@soderbergpartners.se

P

Patrik Iwarsson
Patrik Iwarsson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
patrik.iwarsson@soderbergpartners.se

R

T

Tony Heyman
Tony Heyman
Rådgivare Pensionsrådgivning
tony.heyman@soderbergpartners.se

Lediga tjänster

Kundtjänstmedarbetare inom förmånshantering 

Är du redo för ditt nya äventyr och vill arbeta i en kundorienterad roll där du får utveckla dina kunskaper? Söderberg & Partners Benefits AB söker en kundtjänstmedarbetare inom förmånshantering till vårt kontor i Sundsvall.

Sundsvall
31 mars 2024
Student till intäktsanalys - Söderberg & Partners Wealth Management 

Är du en driven student som söker en framtid inom finansbranschen? Söderberg & Partners Wealth Management letar nu efter en kompetent och engagerad student för arbete som studentanalytiker med inriktning mot intäktsanalys.

Stockholm
30 apr. 2024
Studerande HR-administratör till Söderberg & Partners 

”Jag skulle säga att Söderberg & Partners är en öppen organisation där de ser personen snarare än att de låser sig vid erfarenheter. Det är ett företag som inte är rädd för förändring och att vi har växt så snabbt är ett ytterligare bevis för hur man lyssnar på idéer ifrån medarbetarna. ” Så beskriver Ida kulturen på Söderberg & Partners. Ida började sin karriär som administratör på deltid och idag arbetar hon som affärsutvecklare för en av våra största affärssystem. Vill du vara med på resan hos ett växande bolag inom försäkrings- och finansbranschen och samtidigt bygga på meriterande erfarenhet inom HR?

Sundsvall
29 mars 2024
ESG-controller till ett ledande finansbolag 

Brinner du för klimat och andra miljöfrågor? Vill du vara med och driva ett snabbväxande finansbolag till att bli ännu mer hållbart?

Stockholm
13 mars 2024
Senior Broker Non-Life till segmentet Large & Complex 

Team Large & Complex växer och söker två Senior Brokers med gedigen branscherfarenhet som vill fortsätta att växa med oss! Placering i Stockholm eller Göteborg.

Täby, Göteborg
5 mars 2024
Managementkonsult - Novare Pay Consulting 

Är du i början av din karriär och är intresserad av att jobba som managementkonsult? Brinner du för strategi, finans och ersättningsfrågor? På Novare Pay Consulting arbetar du som managementkonsult och stödjer ledande befattningshavare i ersättningsrelaterade frågor.

Stockholm
6 mars 2024
Analyst på Novare Pay Consulting, extrajobb 

Är du student och söker en spännande och utvecklande deltidstjänst? Hos Novare Pay Consulting får du möjlighet att berika dina studier med praktisk erfarenhet av konsultarbete.

Stockholm
6 mars 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.