Piteå (Uddmansgatan 2)

Besöksadress
Uddmansgatan 2
941 62 PITEÅ
Hitta till oss

Kontakta oss

A

AS
Annika Sundqvist
Rådgivare Företagsförsäkring
annika.sundqvist@soderbergpartners.se

B

Britt-Inger Söderberg
Britt-Inger Söderberg
Rådgivare Företagsförsäkring
britt-inger.soderberg@soderbergpartners.se

C

Carl Becker
Carl Becker
Rådgivare Företagsförsäkring
carl.becker@soderbergpartners.se

E

EW
Erik Wikgren
Rådgivare Pension
erik.wikgren@soderbergpartners.se

F

FK
Filip Karlsson
Rådgivare Företagsförsäkring
filip.karlsson@soderbergpartners.se
FG
Fredrik Granström
Rådgivare Företagsförsäkring
fredrik.granstrom@soderbergpartners.se

H

Håkan Östmalm
Rådgivare Kapitalrådgivning
hakan.ostmalm@soderbergpartners.se

J

JD
Jimmy Duvensjö
Rådgivare Företagsförsäkring
jimmy.duvensjo@soderbergpartners.se

L

LE
Lars G Engström
Rådgivare Pension
lars.g.engstrom@soderbergpartners.se
Linda Westman
Linda Westman
Rådgivare Företagsförsäkring
linda.westman@soderbergpartners.se
Linda Wink
Linda Wink
Rådgivare Företagsförsäkring
linda.wink@soderbergpartners.se
Lotta L Celander
Lotta L Celander
Rådgivare Företagsförsäkring
lotta.l.celander@soderbergpartners.se

M

ML
Martin Lindgren
Rådgivare Företagsförsäkring
martin.lindgren@soderbergpartners.se
MH
Mattias Hällgren
Rådgivare Företagsförsäkring
mattias.hallgren@soderbergpartners.se
MH
Mikael Hortlund
Rådgivare Företagsförsäkring
mikael.hortlund@soderbergpartners.se

P

PA
Per Ahlin
Rådgivare Företagsförsäkring
per.ahlin@soderbergpartners.se

R

Robert Johansson
Robert Johansson
Rådgivare Företagsförsäkring
robert.johansson@soderbergpartners.se

V

VT
Viktoria Tafvelin
Rådgivare Företagsförsäkring
viktoria.tafvelin@soderbergpartners.se

Vacancies

Compliance Officer till Söderberg & Partners 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande person som brinner för regelefterlevnad och vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den Compliance Officer vi söker.

Stockholm
18 juli 2024
.NET Software Engineer 

We're looking for a .NET Software Engineer who wants to make an impact on the European FinTech-arena.

Stockholm
30 juni 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.