Piteå (Uddmansgatan 2)

Besöksadress
Uddmansgatan 2
941 62 PITEÅ
Hitta till oss

Kontakta oss

A

AS
Annika Sundqvist
Rådgivare Företagsförsäkring
annika.sundqvist@soderbergpartners.se

B

Britt-Inger Söderberg
Britt-Inger Söderberg
Rådgivare Företagsförsäkring
britt-inger.soderberg@soderbergpartners.se

C

Carl Becker
Carl Becker
Rådgivare Företagsförsäkring
carl.becker@soderbergpartners.se

E

EW
Erik Wikgren
Rådgivare Pensionsrådgivning
erik.wikgren@soderbergpartners.se

F

FK
Filip Karlsson
Rådgivare Företagsförsäkring
filip.karlsson@soderbergpartners.se
FG
Fredrik Granström
Rådgivare Företagsförsäkring
fredrik.granstrom@soderbergpartners.se

H

Håkan Östmalm
Rådgivare Kapitalrådgivning & Liv
hakan.ostmalm@soderbergpartners.se

J

Jan Lundgren
Jan Lundgren
Rådgivare Pensionsrådgivning
jan.lundgren@soderbergpartners.se
JD
Jimmy Duvensjö
Rådgivare Företagsförsäkring
jimmy.duvensjo@soderbergpartners.se

L

LE
Lars G Engström
Rådgivare Pensionsrådgivning
lars.g.engstrom@soderbergpartners.se
Linda Westman
Linda Westman
Rådgivare Företagsförsäkring
linda.westman@soderbergpartners.se
Linda Wink
Linda Wink
Rådgivare Företagsförsäkring
linda.wink@soderbergpartners.se

M

ML
Martin Lindgren
Rådgivare Företagsförsäkring
martin.lindgren@soderbergpartners.se
Martyna Hansson
Martyna Hansson
Rådgivare Pensionsrådgivning
martyna.hansson@soderbergpartners.se
MH
Mattias Hällgren
Rådgivare Företagsförsäkring
mattias.hallgren@soderbergpartners.se
MH
Mikael Hortlund
Rådgivare Företagsförsäkring
mikael.hortlund@soderbergpartners.se

P

PA
Per Ahlin
Rådgivare Företagsförsäkring
per.ahlin@soderbergpartners.se
PG
Peter Grundberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
peter.grundberg@soderbergpartners.se

R

Robert Johansson
Robert Johansson
Rådgivare Företagsförsäkring
robert.johansson@soderbergpartners.se

V

VT
Viktoria Tafvelin
Rådgivare Företagsförsäkring
viktoria.tafvelin@soderbergpartners.se

Vacancies

ESG-controller till ett ledande finansbolag 

Brinner du för klimat och andra miljöfrågor? Vill du vara med och driva ett snabbväxande finansbolag till att bli ännu mer hållbart?

Stockholm
13 mars 2024
Senior Broker Non-Life till segmentet Large & Complex 

Team Large & Complex växer och söker två Senior Brokers med gedigen branscherfarenhet som vill fortsätta att växa med oss! Placering i Stockholm eller Göteborg.

Täby, Göteborg
5 mars 2024
Studentmedarbetare Intelligent Automation 

Har du passion för att driva innovation och effektivisera verksamheter genom teknologi? Är du en problemlösare med ett starkt teknikintresse som vill vara en del av framtidens teknologiska utveckling? Nu söker vi en student för extrajobb - bli en del av vårt kompetenta Intelligent Automation-team!

Stockholm
29 feb. 2024
IT-supporttekniker - vikariat 

Drivs du av att hjälpa andra och jobba med service samtidigt som du har ett brinnande intresse för IT? Då kan du vara precis den som vi på Söderberg & Partners söker efter!

Stockholm
29 feb. 2024
Managementkonsult - Novare Pay Consulting 

Är du i början av din karriär och är intresserad av att jobba som managementkonsult? Brinner du för strategi, finans och ersättningsfrågor? På Novare Pay Consulting arbetar du som managementkonsult och stödjer ledande befattningshavare i ersättningsrelaterade frågor.

Stockholm
6 mars 2024
Analyst på Novare Pay Consulting, extrajobb 

Är du student och söker en spännande och utvecklande deltidstjänst? Hos Novare Pay Consulting får du möjlighet att berika dina studier med praktisk erfarenhet av konsultarbete.

Stockholm
6 mars 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.