Skip to main content Skip to main navigation

Drottninggatan 11

252 21
Helsingborg


Kontaktpersoner

Anders Berlin

Rådgivare Private Clients & Försäkring

anders.berlin@soderbergpartners.se
+46 701094367
+46 42199891

Arne Jonsson

Rådgivare Private Clients & Försäkring

arne.jonsson@soderbergpartners.se
+46 761 30 82 50
+46 42 19 98 85

Björn Lilja

Rådgivare Private Clients & Försäkring

bjorn.lilja@soderbergpartners.se
+46 701 09 43 93
+46 42 19 98 92

Björn Roslund

Rådgivare Private Clients

bjorn.roslund@soderbergpartners.se
+46 72 855 52 98
+46 42 199896

FJ

Fredrik Johnsson

Rådgivare Private Clients

fredrik.johnsson@soderbergpartners.se

GV

Gustav von Post

Rådgivare Private Clients

gustav.von.post@soderbergpartners.se
+46 728 555275
+46 42 199895

Håkan Stentorp

Rådgivare Private Clients & Försäkring

hakan.stentorp@soderbergpartners.se
+46 761 18 00 04
+46 42 19 98 84

Johnny Eriksson

Rådgivare Private Clients & Försäkring

johnny.eriksson@soderbergpartners.se
+46 761 30 82 51
+46 42 19 98 86

JJ

Josefie Johansson

Rådgivare Private Clients

josefie.johansson@soderbergpartners.se
+46 72 855 52 18
+46 42 19 98 93

Magnus Månsson

Rådgivare Special Clients

magnus.mansson@soderbergpartners.se
+46 72 855 51 33
+46 42 19 98 94

PE

Peder Engfors

Rådgivare Private Clients

peder.engfors@soderbergpartners.se
+46 72 855 52 97
+46 42 19 98 97

Kontakta oss