Stureplan 8, Stockholm

Besöksadress
Stureplan 8
11435 STOCKHOLM
Hitta till oss

Kontakta oss

A

Alexander Elvin
Alexander Elvin
Rådgivare Pensionsrådgivning
alexander.elvin@soderbergpartners.se
Alexander Lööv
Alexander Lööv
Rådgivare Pensionsrådgivning
alexander.loov@soderbergpartners.se
Alexander Tsimbidakis
Alexander Tsimbidakis
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
alexander.tsimbidakis@soderbergpartners.se
Alfred Vall
Alfred Vall
Rådgivare Pensionsrådgivning
alfred.vall@soderbergpartners.se
Anders Mikaelsson
Anders Mikaelsson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
anders.mikaelsson@soderbergpartners.se
Anders Sorén
Anders Sorén
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
anders.soren@soderbergpartners.se
Andreas Bengtsson
Andreas Bengtsson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
andreas.bengtsson@soderbergpartners.se
Anisa Celik
Anisa Celik
Rådgivare Pensionsrådgivning
anisa.celik@soderbergpartners.se
Anna Karika
Anna Karika
Rådgivare Pensionsrådgivning
anna.karika@soderbergpartners.se
Annika Strandborg
Annika Strandborg
Rådgivare Företagsförsäkring
annika.strandborg@soderbergpartners.se
Anton Mehrens
Anton Mehrens
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
anton.mehrens@soderbergpartners.se
Anton Rångevall
Anton Rångevall
Rådgivare Företagsförsäkring
anton.rangevall@soderbergpartners.se
Arash Lessan Toussi
Arash Lessan Toussi
Rådgivare Kapitalrådgivning
arash.lessantoussi@soderbergpartners.se
Arne Andersson
Arne Andersson
Rådgivare Företagsförsäkring
arne.andersson@soderbergpartners.se
Astrid van Rheinberg
Astrid van Rheinberg
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
astrid.van.rheinberg@soderbergpartners.se
Atilla Kocak
Atilla Kocak
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
atilla.kocak@soderbergpartners.se

B

Bashar Baghdo
Bashar Baghdo
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
bashar.baghdo@soderbergpartners.se
Björn Thorstrand
Björn Thorstrand
Rådgivare Företagsförsäkring
bjorn.thorstrand@soderbergpartners.se

C

Carl Bjelkudd
Carl Bjelkudd
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
carl.bjelkudd@soderbergpartners.se
Caroline Carlberg
Caroline Carlberg
Rådgivare Företagsförsäkring
caroline.carlberg@soderbergpartners.se
Cecilia Segolson
Cecilia Segolson
Rådgivare Pensionsrådgivning
cecilia.segolson@soderbergpartners.se
Christina Lennhede
Christina Lennhede
Rådgivare Pensionsrådgivning
christina.lennhede@soderbergpartners.se

D

Danny Tadaris
Danny Tadaris
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
danny.tadaris@soderbergpartners.se
Denise Lindfors
Denise Lindfors
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
denise.lindfors@soderbergpartners.se

E

Eddie Johansson
Eddie Johansson
Rådgivare Företagsförsäkring
eddie.johansson@soderbergpartners.se
Elin Pettersson
Elin Pettersson
Rådgivare Pensionsrådgivning
elin.pettersson@soderbergpartners.se
Elnaz Sarvioskouey
Elnaz Sarvioskouey
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
elnaz.sarvioskouey@soderbergpartners.se
Emma Jarngren
Emma Jarngren
Rådgivare Kapitalrådgivning
emma.jarngren@soderbergpartners.se
Emma Resgård
Emma Resgård
Rådgivare Pensionsrådgivning
emma.resgard@soderbergpartners.se
Emma Sundmark
Emma Sundmark
Rådgivare Pensionsrådgivning
emma.sundmark@soderbergpartners.se
Erik Bergengren
Erik Bergengren
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
erik.bergengren@soderbergpartners.se
Erik Björnsund
Erik Björnsund
Rådgivare Pensionsrådgivning
erik.bjornsund@soderbergpartners.se
Erik Nilsson
Erik Nilsson
Rådgivare Företagsförsäkring
erik.nilsson@soderbergpartners.se
Erik Sandberg
Erik Sandberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
erik.sandberg@soderbergpartners.se
Erika Calles
Erika Calles
Rådgivare Pensionsrådgivning
erika.calles@soderbergpartners.se

F

Fabian Kärrbrink
Fabian Kärrbrink
Rådgivare Pensionsrådgivning
fabian.karrbrink@soderbergpartners.se
Felix Lindberg
Felix Lindberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
felix.lindberg@soderbergpartners.se
Filip Gunnarsson
Filip Gunnarsson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
filip.gunnarsson@soderbergpartners.se
Fredrik Olsson
Fredrik Olsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
fredrik.olsson@soderbergpartners.se
Fredrik Petersson
Fredrik Petersson
Rådgivare Pensionsrådgivning
fredrik.petersson@soderbergpartners.se

G

Gunnar Möller
Gunnar Möller
Rådgivare Pensionsrådgivning
gunnar.moller@soderbergpartners.se
Göran Bergeling
Göran Bergeling
Rådgivare Företagsförsäkring
goran.bergeling@soderbergpartners.se

H

Hampus Sten
Hampus Sten
Rådgivare Pensionsrådgivning
hampus.sten@soderbergpartners.se
Henrik Alvarsson
Henrik Alvarsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
henrik.alvarsson@soderbergpartners.se
Henrik Magnusson
Henrik Magnusson
Rådgivare Pensionsrådgivning
henrik.magnusson@soderbergpartners.se
Henrik A Olofsson
Henrik A Olofsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
henrik.a.olofsson@soderbergpartners.se
Hiba Shamon
Hiba Shamon
Rådgivare Pensionsrådgivning
hiba.shamon@soderbergpartners.se

I

Ibrahim Agrali
Ibrahim Agrali
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
ibrahim.agrali@soderbergpartners.se
IW
Ida Wikman
Rådgivare Pensionsrådgivning
ida.wikman@soderbergpartners.se
Isabella Ohlsson
Isabella Ohlsson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
isabella.ohlsson@soderbergpartners.se

J

Jack Duong
Jack Duong
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
jack.duong@soderbergpartners.se
Jacob Nordberg
Jacob Nordberg
Rådgivare Företagsförsäkring
jacob.nordberg@soderbergpartners.se
Jacob Thulin
Jacob Thulin
Rådgivare Pensionsrådgivning
jacob.thulin@soderbergpartners.se
Jasmina Huskovic
Jasmina Huskovic
Rådgivare Pensionsrådgivning
jasmina.huskovic@soderbergpartners.se
Jennie Jakobsson
Jennie Jakobsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
jennie.jakobsson@soderbergpartners.se
Jenny Bäverstig
Jenny Bäverstig
Rådgivare Pensionsrådgivning
jenny.baverstig@soderbergpartners.se
Jens Strandberg
Jens Strandberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
jens.strandberg@soderbergpartners.se
Jens Åhlin
Jens Åhlin
Rådgivare Pensionsrådgivning
jens.ahlin@soderbergpartners.se
JH
Jesper Hofmann
Rådgivare Pensionsrådgivning
jesper.hofmann@soderbergpartners.se
Joakim Bohman
Joakim Bohman
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
joakim.bohman@soderbergpartners.se
Joakim Granlund
Joakim Granlund
Rådgivare Pensionsrådgivning
joakim.granlund@soderbergpartners.se
Joakim Kjellerby
Joakim Kjellerby
Rådgivare Pensionsrådgivning
joakim.kjellerby@soderbergpartners.se
Joakim Wahlgren
Joakim Wahlgren
Rådgivare Pensionsrådgivning
joakim.wahlgren@soderbergpartners.se
Joel Gatby
Joel Gatby
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
joel.gatby@soderbergpartners.se
Johan Envang
Johan Envang
Rådgivare Pensionsrådgivning
johan.envang@soderbergpartners.se
Johan Nilsson
Johan Nilsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
johan.nilsson@soderbergpartners.se
Johan Roos
Johan Roos
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
johan.roos@soderbergpartners.se
John Jansson
John Jansson
Rådgivare Pensionsrådgivning
john.jansson@soderbergpartners.se
Jonas Everhag
Jonas Everhag
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
jonas.everhag@soderbergpartners.se
Josef Simonsson
Josef Simonsson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
josef.simonsson@soderbergpartners.se
Julia Eklöf Adams
Julia Eklöf Adams
Rådgivare Pensionsrådgivning
julia.eklof@soderbergpartners.se
Julia Kolbäck
Julia Kolbäck
Rådgivare Pensionsrådgivning
julia.kolback@soderbergpartners.se
Julia S Nilsson
Julia S Nilsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
julia.s.nilsson@soderbergpartners.se
Jörgen Ek
Jörgen Ek
Rådgivare Pensionsrådgivning
jorgen.ek@soderbergpartners.se
Jörgen Holappa
Jörgen Holappa
Rådgivare Pensionsrådgivning
jorgen.holappa@soderbergpartners.se

K

Kadir Reinisalo
Kadir Reinisalo
Rådgivare Pensionsrådgivning
kadir.reinisalo@soderbergpartners.se
Karl Burman
Karl Burman
Rådgivare Pensionsrådgivning
karl.burman@soderbergpartners.se
Ken Jemtrén
Ken Jemtrén
Rådgivare Företagsförsäkring
ken.jemtren@soderbergpartners.se
Kent Feldhof
Kent Feldhof
Rådgivare Pensionsrådgivning
kent.feldhof@soderbergpartners.se
Kevin Lantau
Kevin Lantau
Rådgivare Företagsförsäkring
kevin.lantau@soderbergpartners.se
Khaled Al Mashahdi
Khaled Al Mashahdi
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
khaled.al-mashahdi@soderbergpartners.se
Kim Cannerheim
Kim Cannerheim
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
kim.cannerheim@soderbergpartners.se
Klas Sylvander
Klas Sylvander
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
klas.sylvander@soderbergpartners.se
Kristina Lundstedt
Kristina Lundstedt
Rådgivare Pensionsrådgivning
kristina.lundstedt@soderbergpartners.se
Kristoffer Lindberg
Kristoffer Lindberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
kristoffer.lindberg@soderbergpartners.se
Kristoffer Svensson
Kristoffer Svensson
Rådgivare Pensionsrådgivning
kristoffer.svensson@soderbergpartners.se

L

Lena Brorell
Lena Brorell
Rådgivare Pensionsrådgivning
lena.brorell@soderbergpartners.se
LS
Lena Sjölund
Rådgivare Företagsförsäkring
lena.sjolund@soderbergpartners.se
Linda Bouvin
Linda Bouvin
Rådgivare Kapitalrådgivning
linda.bouvin@soderbergpartners.se
Ludvig Hillstedt
Ludvig Hillstedt
Rådgivare Företagsförsäkring
ludvig.hillstedt@soderbergpartners.se
Ludwig Hoffman
Ludwig Hoffman
Rådgivare Pensionsrådgivning
ludwig.hoffman@soderbergpartners.se

M

Magnus Ahlsén
Magnus Ahlsén
Rådgivare Pensionsrådgivning
magnus.ahlsen@soderbergpartners.se
Magnus Gistrand
Magnus Gistrand
Rådgivare Pensionsrådgivning
magnus.gistrand@soderbergpartners.se
Magnus Lundgren Tehranchi
Magnus Lundgren Tehranchi
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
magnus.lundgren@soderbergpartners.se
Magnus Rodén
Magnus Rodén
Rådgivare Pensionsrådgivning
magnus.roden@soderbergpartners.se
Magnus Rosander
Magnus Rosander
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
magnus.rosander@soderbergpartners.se
Magnus Törnerud
Magnus Törnerud
Rådgivare Pensionsrådgivning
magnus.tornerud@soderbergpartners.se
MS
Malin Ståhl
Rådgivare Pensionsrådgivning
malin.stahl@soderbergpartners.se
Marcus Edenfäll
Marcus Edenfäll
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
marcus.edenfall@soderbergpartners.se
Marcus Fransson
Marcus Fransson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
marcus.fransson@soderbergpartners.se
Marcus Wikström
Marcus Wikström
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
marcus.wikstrom@soderbergpartners.se
MB
Maria Bryding
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
maria.bryding@soderbergpartners.se
Marielle Ramel
Marielle Ramel
Rådgivare Pensionsrådgivning
marielle.ramel@soderbergpartners.se
Markus Gadelius
Markus Gadelius
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
markus.gadelius@soderbergpartners.se
Markus Gunnarsson
Markus Gunnarsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
markus.gunnarsson@soderbergpartners.se
Martin Alinder
Martin Alinder
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
martin.alinder@soderbergpartners.se
Martin Berg
Martin Berg
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
martin.berg@soderbergpartners.se
Martin Flink
Martin Flink
Rådgivare Företagsförsäkring
martin.flink@soderbergpartners.se
Mathias Wik
Mathias Wik
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
mathias.wik@soderbergpartners.se
Mats Irvall
Mats Irvall
Rådgivare Pensionsrådgivning
mats.irvall@soderbergpartners.se
Max Arnstedt
Max Arnstedt
Rådgivare Pensionsrådgivning
max.arnstedt@soderbergpartners.se
Michael Carlsén
Michael Carlsén
Rådgivare Pensionsrådgivning
michael.carlsen@soderbergpartners.se
Michael Surtell
Michael Surtell
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
michael.surtell@soderbergpartners.se
Michael Widéen
Michael Widéen
Rådgivare Pensionsrådgivning
michael.wideen@soderbergpartners.se
Mikael Henningsson
Mikael Henningsson
Rådgivare Företagsförsäkring
mikael.henningsson@soderbergpartners.se
MS
Mikael Safir
Rådgivare Pensionsrådgivning
mikael.safir@soderbergpartners.se

N

Natalia Tozlovanu
Natalia Tozlovanu
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
natalia.tozlovanu@soderbergpartners.se
Nedin Omerovic
Nedin Omerovic
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
nedin.omerovic@soderbergpartners.se
Nicklas Irstam
Nicklas Irstam
Rådgivare Pensionsrådgivning
nicklas.irstam@soderbergpartners.se
Niklas Storm
Niklas Storm
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
niklas.storm@soderbergpartners.se
Nima Madani
Nima Madani
Rådgivare Pensionsrådgivning
nima.madani@soderbergpartners.se

O

Oliver Thorvaldsson
Oliver Thorvaldsson
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
oliver.thorvaldsson@soderbergpartners.se
Oliwer Oldin
Oliwer Oldin
Rådgivare Pensionsrådgivning
oliwer.oldin@soderbergpartners.se
Olle Hammer
Olle Hammer
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
olle.hammer@soderbergpartners.se
Oscar Marklund
Oscar Marklund
Rådgivare Kapitalrådgivning
oscar.marklund@soderbergpartners.se

P

Patrik Hofmann
Patrik Hofmann
Rådgivare Pensionsrådgivning
patrik.hofmann@soderbergpartners.se
Patrik Inge
Patrik Inge
Rådgivare Kapitalrådgivning
patrik.inge@soderbergpartners.se
Patrik Östh
Patrik Östh
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
patrik.osth@soderbergpartners.se
Per Lindström
Per Lindström
Rådgivare Pensionsrådgivning
per.lindstrom@soderbergpartners.se
Per Pilkrona
Per Pilkrona
Rådgivare Företagsförsäkring
per.pilkrona@soderbergpartners.se
Pernilla Nylén Hallgren
Pernilla Nylén Hallgren
Rådgivare Pensionsrådgivning
pernilla.hallgren@soderbergpartners.se
Pierre Båth
Pierre Båth
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
pierre.bath@soderbergpartners.se

R

Rasmus Bäckman
Rasmus Bäckman
Rådgivare Pensionsrådgivning
rasmus.backman@soderbergpartners.se
Richard Grund
Richard Grund
Rådgivare Pensionsrådgivning
richard.grund@soderbergpartners.se
Rickard Reiborn
Rickard Reiborn
Rådgivare Pensionsrådgivning
rickard.reiborn@soderbergpartners.se
Ridda Qazi
Ridda Qazi
Rådgivare Pensionsrådgivning
ridda.qazi@soderbergpartners.se
Robert Eles
Robert Eles
Rådgivare Pensionsrådgivning
robert.eles@soderbergpartners.se
Robert Eriksson
Robert Eriksson
Rådgivare Företagsförsäkring
robert.eriksson@soderbergpartners.se
Robin Granqvist
Robin Granqvist
Rådgivare Företagsförsäkring
robin.granqvist@soderbergpartners.se
Roni Bazancir
Roni Bazancir
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
roni.bazancir@soderbergpartners.se
Ronnie Wallén
Ronnie Wallén
Rådgivare Företagsförsäkring
ronnie.wallen@soderbergpartners.se
Rozafa Vikström
Rozafa Vikström
Rådgivare Pensionsrådgivning
rozafa.vikstrom@soderbergpartners.se

S

SK
Saman Khajebahri
Rådgivare Företagsförsäkring
saman.khajebahri@soderbergpartners.se
Sasa Plavsic
Sasa Plavsic
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
sasa.plavsic@soderbergpartners.se
Sebastian Hakers
Sebastian Hakers
Rådgivare Företagsförsäkring
sebastian.hakers@soderbergpartners.se
Sebastian Heikenfeldt
Sebastian Heikenfeldt
Rådgivare Pensionsrådgivning
sebastian.heikenfeldt@soderbergpartners.se
Sebastian Ljungholm
Sebastian Ljungholm
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
sebastian.ljungholm@soderbergpartners.se
Sebastian Wilbois
Sebastian Wilbois
Rådgivare Pensionsrådgivning
sebastian.wilbois@soderbergpartners.se
Simon Ohlsson
Simon Ohlsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
simon.ohlsson@soderbergpartners.se
Simon Ryberg
Simon Ryberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
simon.ryberg@soderbergpartners.se
Sofie Östberg
Sofie Östberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
sofie.ostberg@soderbergpartners.se
Stefan Bäckström
Stefan Bäckström
Rådgivare Pensionsrådgivning
stefan.backstrom@soderbergpartners.se
Stefan Ohlsson
Stefan Ohlsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
stefan.ohlsson@soderbergpartners.se
Stefan Stark
Stefan Stark
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
stefan.stark@soderbergpartners.se
Susanne da Fonseca
Susanne da Fonseca
Rådgivare Affinity
susanne.dafonseca@soderbergpartners.se

T

Terje Larsson
Terje Larsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
terje.larsson@soderbergpartners.se
Thomas Gyllenmo
Thomas Gyllenmo
Rådgivare Pensionsrådgivning
thomas.gyllenmo@soderbergpartners.se
Tomas Holmström
Tomas Holmström
Rådgivare Pensionsrådgivning
tomas.holmstrom@soderbergpartners.se
Turhan Celikel
Turhan Celikel
Rådgivare Företagsförsäkring
turhan.celikel@soderbergpartners.se

U

Ulrik Danielsson
Ulrik Danielsson
Rådgivare Pensionsrådgivning
ulrik.danielsson@soderbergpartners.se

V

Victor Herrlin
Victor Herrlin
Rådgivare Pensionsrådgivning
victor.herrlin@soderbergpartners.se

W

Willie Hiärne
Willie Hiärne
Rådgivare Företagsförsäkring
willie.hiarne@soderbergpartners.se
Wisam Khsassi
Wisam Khsassi
Rådgivare Kapitalrådgivning & Försäkring
wisam.khsassi@soderbergpartners.se

Y

Yaxum Cedeno
Yaxum Cedeno
Rådgivare Företagsförsäkring
yaxum.cedeno@soderbergpartners.se

Lediga tjänster

Compliance Officer till Söderberg & Partners 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande person som brinner för regelefterlevnad och vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den Compliance Officer vi söker.

Stockholm
18 juli 2024
.NET Software Engineer 

We're looking for a .NET Software Engineer who wants to make an impact on the European FinTech-arena.

Stockholm
30 juni 2024
Investment Management söker student med finans och hållbarhetsintresse 

Brinner du för hållbarhet? Vill du vara med och påverka finansmarknaden att bli mer hållbar? Söderberg & Partners analys- och förvaltningsavdelning Investment Management söker en student för extrajobb.

Stockholm
21 juni 2024
Regelefterlevnad – extrajobb inom kontrollenheten Liv & Pension 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande student som vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den vi på Söderberg & Partners Insurance Consulting AB söker.

Stockholm
21 juni 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.