Mäster Samuelsgatan 20, Stockholm

Besöksadress
Mäster Samuelsgatan 20, 10 tr
11144 STOCKHOLM
Hitta till oss

Kontakta oss

A

Adam Bäcklin
Adam Bäcklin
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
adam.backlin@soderbergpartners.se
Albin Svedberg
Albin Svedberg
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
albin.svedberg@soderbergpartners.se
Alexander Fäldt
Alexander Fäldt
Sales Manager Wealth Management
alexander.faldt@soderbergpartners.se
Alexander Ribohn
Alexander Ribohn
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
alexander.ribohn@soderbergpartners.se
Anders Jansson
Anders Jansson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
anders.jansson@soderbergpartners.se
Anders Limé
Anders Limé
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
anders.lime@soderbergpartners.se
Andreas Larsson
Andreas Larsson
Rådgivare Institution
andreas.larsson@soderbergpartners.se
Anna Ljunggren
Anna Ljunggren
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
anna.ljunggren@soderbergpartners.se
Annika Emtemo
Annika Emtemo
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
annika.emtemo@soderbergpartners.se

C

Carl Kostov Bredberg
Carl Kostov Bredberg
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
carl.kostov.bredberg@soderbergpartners.se
Cecilia Tydén Nordell
Cecilia Tydén Nordell
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
cecilia.tyden.nordell@soderbergpartners.se
Christoffer Wöhrman
Christoffer Wöhrman
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
christoffer.wohrman@soderbergpartners.se

D

Dan Zetterberg
Dan Zetterberg
Rådgivare Liv & Institution
dan.zetterberg@soderbergpartners.se
Donny Långström
Donny Långström
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
donny.langstrom@soderbergpartners.se

F

Fredrik Marell
Fredrik Marell
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
fredrik.marell@soderbergpartners.se

G

Gabriella Frykbo
Gabriella Frykbo
Sales Manager Wealth Management
gabriella.frykbo@soderbergpartners.se

H

Hampus Axsäter
Hampus Axsäter
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
hampus.axsater@soderbergpartners.se
Hans Nordström
Hans Nordström
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
hans.nordstrom@soderbergpartners.se
Henrik Böhlmark
Henrik Böhlmark
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
henrik.bohlmark@soderbergpartners.se
Henrik Nilsson
Henrik Nilsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
henrik.nilsson@soderbergpartners.se

J

Jakob Svensson
Jakob Svensson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
jakob.svensson@soderbergpartners.se
Joachim Liedgren
Joachim Liedgren
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
joachim.liedgren@soderbergpartners.se
Johan Edquist
Johan Edquist
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
johan.edquist@soderbergpartners.se
Johan Murray
Johan Murray
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
johan.murray@soderbergpartners.se
Johan Simonsson
Johan Simonsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
johan.simonsson@soderbergpartners.se
Johan Sörnäs
Johan Sörnäs
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
johan.sornas@soderbergpartners.se
Jonathan Jehander
Jonathan Jehander
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
jonathan.jehander@soderbergpartners.se

K

Kim Green Holgerman
Kim Green Holgerman
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
kim.greenholgerman@soderbergpartners.se

L

Lars Manner
Lars Manner
Rådgivare Institution
lars.manner@soderbergpartners.se

M

Magnus Brynne
Magnus Brynne
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
magnus.brynne@soderbergpartners.se
Magnus Möller
Magnus Möller
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
magnus.moller@soderbergpartners.se
Magnus Walfridson
Magnus Walfridson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
magnus.walfridson@soderbergpartners.se
Mahsa Kooshesh
Mahsa Kooshesh
Rådgivare Kapitalrådgivning
mahsa.kooshesh@soderbergpartners.se
Marcus Åkerman
Marcus Åkerman
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
marcus.akerman@soderbergpartners.se
Martin Pousette
Martin Pousette
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
martin.pousette@soderbergpartners.se
Michael Nilsson
Michael Nilsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
michael.nilsson@soderbergpartners.se
Mikael Gyllén
Mikael Gyllén
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
mikael.gyllen@soderbergpartners.se
Mikael Hallsén
Mikael Hallsén
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
mikael.hallsen@soderbergpartners.se
Mourad Delayah
Mourad Delayah
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
mourad.delayah@soderbergpartners.se

N

Nick Peana
Nick Peana
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
nick.peana@soderbergpartners.se
Nicklas Fahlström
Nicklas Fahlström
Rådgivare Institution
nicklas.fahlstrom@soderbergpartners.se

O

Olle Eckerbom
Olle Eckerbom
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
olle.eckerbom@soderbergpartners.se
Olof Stavenberg
Olof Stavenberg
Rådgivare Pensionsrådgivning
olof.stavenberg@soderbergpartners.se
Oscar von Sydow
Oscar von Sydow
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
oscar.vonsydow@soderbergpartners.se
OB
Oskar Bergqvist
Sales Manager Wealth Management
oskar.bergqvist@soderbergpartners.se

P

Patrik Eklund
Patrik Eklund
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
patrik.eklund@soderbergpartners.se
Patrik Widlund
Patrik Widlund
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
patrik.widlund@soderbergpartners.se
Per Nordström
Per Nordström
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
per.nordstrom@soderbergpartners.se
Per-Olov Breimark
Per-Olov Breimark
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
perolov.breimark@soderbergpartners.se
Pär Tegerstrand
Pär Tegerstrand
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
par.tegerstrand@soderbergpartners.se

R

Robert Gade
Robert Gade
Rådgivare Institution
robert.gade@soderbergpartners.se
Robin Sveger
Robin Sveger
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
robin.sveger@soderbergpartners.se
Roger Carlbäck
Roger Carlbäck
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
roger.carlback@soderbergpartners.se

S

Staffan Billgert
Staffan Billgert
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
staffan.billgert@soderbergpartners.se
Stefan Frodig
Stefan Frodig
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
stefan.frodig@soderbergpartners.se

T

Thomas Österlund
Thomas Österlund
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
thomas.osterlund@soderbergpartners.se
Tobias Enbom
Tobias Enbom
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning & Försäkring
tobias.enbom@soderbergpartners.se

U

Ulrik von Essen
Ulrik von Essen
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
ulrik.vonessen@soderbergpartners.se

V

Viktor Sandström
Viktor Sandström
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
viktor.sandstrom@soderbergpartners.se

Lediga tjänster

Lönecontroller till Söderberg & Partners i Sundsvall 

Är du en engagerad och kunnig lönecontroller som söker en arbetsplats med stor bredd? Vill du arbeta i ett nytänkande och expansivt bolag? Då kan det vara just dig vi väntar på i vårt nyrenoverade kontor i Sundsvall!

Sundsvall
9 maj 2024
IT-tekniker – erfaren supporttekniker 

Vi söker dig som brinner för kundservice och vill vara med att ta nästa steg i att bygga vår supportfunktion för Söderberg & Partners där vi supporterar sex länder med planer på ytterligare expansioner inom Europa.

Stockholm
30 apr. 2024
HR Business Partner 

Vill du arbeta brett med HR i ett dynamiskt och växande bolag i finansbranschen? Har du flerårig erfarenhet av kvalificerat och självständigt arbete inom HR?

Stockholm
19 apr. 2024
Lönecontroller till Söderberg & Partners 

Är du en engagerad och kunnig lönecontroller som söker en arbetsplats med stor bredd? Vill du arbeta i ett nytänkande och expansivt bolag? Då kan det vara just dig vi väntar på i vårt nya kontor i Solna!

Solna
30 apr. 2024
Sales Manager till Wealth Management 

Är du i början av din karriär och redo för ett nästa kliv? Är du duktig på försäljning och vill fortsätta utvecklas inom Private Banking eller förmögenhetsrådgivning?

Stockholm
26 apr. 2024
Managementkonsult - Novare Pay Consulting 

Är du i början av din karriär och är intresserad av att jobba som managementkonsult? Brinner du för strategi, finans och ersättningsfrågor? På Novare Pay Consulting arbetar du som managementkonsult och stödjer ledande befattningshavare i ersättningsrelaterade frågor.

Stockholm
13 apr. 2024
Investeringsrådgivare 

Vill du utvecklas i din roll som rådgivare? Söderberg & Partners Wealth Management växer och söker en investeringsrådgivare till ett framgångsrikt team i Växjö.

Växjö
12 apr. 2024
Student till intäktsanalys - Söderberg & Partners Wealth Management 

Är du en driven student som söker en framtid inom finansbranschen? Söderberg & Partners Wealth Management letar nu efter en kompetent och engagerad student för arbete som studentanalytiker med inriktning mot intäktsanalys.

Stockholm
30 apr. 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.