Hamntorget 1, Karlstad

Besöksadress
Hamntorget 1
65226 KARLSTAD
Hitta till oss

Kontakta oss

EK
Eric Kjellberg
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
eric.kjellberg@soderbergpartners.se
Henric Ramström
Henric Ramström
Rådgivare Pension
henric.ramstrom@soderbergpartners.se
Johan Abrahamsson
Johan Abrahamsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
johan.abrahamsson@soderbergpartners.se
OJ
Peter Eriksson
Peter Eriksson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
peter.eriksson@soderbergpartners.se
PH
Peter Hagman
Rådgivare Företagsförsäkring
peter.hagman@soderbergpartners.se
Robert Salander
Robert Salander
Rådgivare Företagsförsäkring
robert.salander@soderbergpartners.se
Thomas Danielsson
Thomas Danielsson
Rådgivare Förmögenhetsrådgivning
thomas.danielsson@soderbergpartners.se

Lediga tjänster

Compliance Officer till Söderberg & Partners 

Är du en driven, engagerad och ansvarstagande person som brinner för regelefterlevnad och vill ta dig an nya utmaningar inom ett av Sveriges mest innovativa företag inom finansbranschen? Då kan du vara den Compliance Officer vi söker.

Stockholm
18 juli 2024
.NET Software Engineer 

We're looking for a .NET Software Engineer who wants to make an impact on the European FinTech-arena.

Stockholm
30 juni 2024
Spontanansökan 

Hittar du ingen tjänst som passar dig? Registrera gärna en spontanansökan. Det kan finnas möjligheter inom rådgivning, administration, IT, analys, ekonomi, förvaltning, juridik & compliance, lön & förmåner, affärsutveckling, HR, Marknad, kundbokning med mera.