Skip to main content Skip to main navigation

Regeringsgatan 45

111 56
Stockholm


Kontaktpersoner

AJ

Alexander Jordal

Rådgivare Private Clients & Liv

alexander.jordal@soderbergpartners.se
+46 73 503 75 04
+46 8 451 53 72

Alexander Portnoff

Rådgivare Sak & Affinity

alexander.portnoff@soderbergpartners.se
+46 727 20 53 11

Alexey Rebenius

Rådgivare Private Clients & Försäkring

alexey.rebenius@soderbergpartners.se
+46 728555301
+46 850535123

Anders Mikaelsson

Rådgivare Private Clients & Försäkring

anders.mikaelsson@soderbergpartners.se
+46 70 727 00 82
+46 8 451 53 82

Andreas Bengtsson

Rådgivare Private Clients & Försäkring

andreas.bengtsson@soderbergpartners.se
+46 728 55 50 63
+46 8 451 53 12

AL

Andreas Larsson

Rådgivare Institution

andreas.larsson@soderbergpartners.se
+46 73 679 00 78

Bashar Baghdo

Rådgivare Private Clients & Försäkring

bashar.baghdo@soderbergpartners.se
+46 704 55 51 88
+46 8 562 925 23

Carl Bjelkudd

Rådgivare Private Clients & Försäkring

carl.bjelkudd@soderbergpartners.se
+46 761 49 52 32
+46 8 451 52 32

CA

Christer Askerblom

Rådgivare Sak

christer.askerblom@soderbergpartners.se
+46 70 665 27 78

DM

David Bergh

Rådgivare Private Clients

david.bergh@soderbergpartners.se
+46 72 3148995

Elnaz Sarvioskouey

Rådgivare Private Clients & Försäkring

elnaz.sarvioskouey@soderbergpartners.se
+46 728 55 50 62
+46 8 451 53 11

Enita Söderström

Rådgivare Liv

enita.soderstrom@soderbergpartners.se
+46 738 22 88 20

Erik Bergengren

Rådgivare Private Clients & Försäkring

erik.bergengren@soderbergpartners.se
+46 761 49 52 35
+46 8 451 52 35

Erik Björnsund

Rådgivare Liv

erik.bjornsund@soderbergpartners.se
+46 735447080

FN

FH

Frans Carlo

Rådgivare Sak

frans.carlo@soderbergpartners.se

Fredrik Lahte

Rådgivare Sak

fredrik.lahte@soderbergpartners.se
+46 728555209

HS

HAO

Henrik A. Olofsson

Rådgivare Liv

henrik.a.olofsson@soderbergpartners.se
+46 72 855 50 78

Henrik Arenbro

Rådgivare Liv & Institution

henrik.arenbro@soderbergpartners.se
+46 761 49 51 39
+46 8 451 51 39

HM

Ibrahim Agrali

Rådgivare Private Clients

ibrahim.agrali@soderbergpartners.se
+46 70 732 62 02
+46 8 562 925 39

IW

Ivan Thorvaldsson

Rådgivare Private Clients

ivan.thorvaldsson@soderbergpartners.se
+46 761 49 50 32
+46 8 451 50 32

JB

Joakim Bohman

Rådgivare Private Clients & Försäkring

joakim.bohman@soderbergpartners.se
+46 706 76 08 28
+46 8 451 53 74

JW

Joel Gatby

Rådgivare Private Clients

joel.gatby@soderbergpartners.se
+46 72 855 50 85
+46 8 445462

Johan Murray

Rådgivare Private Clients & Försäkring

johan.murray@soderbergpartners.se
+46 70 298 73 77
+46 8 451 53 81

Johan Roos

Rådgivare Private Clients & Försäkring

johan.roos@soderbergpartners.se
+46 701 09 24 17
+46 8 562 925 17

Johann Reel Grando

Rådgivare Liv

johann.reelgrando@soderbergpartners.se

Jonas Everhag

Rådgivare Private Clients & Försäkring

jonas.everhag@soderbergpartners.se
+46 760 29 22 02
+46 8 451 53 71

Josef Simonsson

Rådgivare Private Clients

josef.simonsson@soderbergpartners.se
+46 70 781 54 93
+46 8 562 925 33

Joy Tischner Röhrens

Rådgivare Sak

joy.tischner@soderbergpartners.se
+46 72 855 51 96

Jörgen Ek

Rådgivare Liv & Sak

jorgen.ek@soderbergpartners.se
+46 705 08 48 05

JH

Jörgen Holappa

Rådgivare Liv

jorgen.holappa@soderbergpartners.se
+46 722 24 12 64

Klas Sylvander

Rådgivare Private Clients & Försäkring

klas.sylvander@soderbergpartners.se
+46 761 49 52 34
+46 8 451 52 34

Kristina Lundstedt

Rådgivare Liv

kristina.lundstedt@soderbergpartners.se
+46 76 5258708

Linda Bouvin

Rådgivare Private Clients

linda.bouvin@soderbergpartners.se
+46 706727374

Magnus Gewert

Rådgivare Liv

magnus.gewert@spcompben.se
+46 733974104

Marcus Wikström

Rådgivare Private Clients & Försäkring

marcus.wikstrom@soderbergpartners.se
+46 76 8402217

MB

Maria Bryding

Rådgivare Private Clients

maria.bryding@soderbergpartners.se
+46 72 855 52 37
+46 8 451 50 41

MA

Martin Alinder

Rådgivare Private Clients & Liv

martin.alinder@soderbergpartners.se
+46 761 49 51 58
+46 8 451 51 58

MW

Mathias Wik

Rådgivare Private Clients & Försäkring

mathias.wik@soderbergpartners.se
+46 701 09 24 41
+46 8 56 29 25 41

Max Arnstedt

Rådgivare Liv

max.arnstedt@soderbergpartners.se
+46 728555046

Michael Carlsén

Rådgivare Liv

michael.carlsen@soderbergpartners.se

MS

Michael Surtell

Rådgivare Private Clients & Försäkring

michael.surtell@soderbergpartners.se
+46 72 300 18 95
+46 8 451 53 73

MH

Mikael Henningsson

Rådgivare Sak

mikael.henningsson@soderbergpartners.se
+46 70 818 48 87

Måns Lagersten

Rådgivare Liv

mans.lagersten@soderbergpartners.se
+46 762 23 40 26

Nedin Omerovic

Rådgivare Private Clients & Försäkring

nedin.omerovic@soderbergpartners.se
+46 72 855 52 92
+46 8 56 29 25 43

Nicklas Fahlström

Rådgivare Institution

nicklas.fahlstrom@soderbergpartners.se
+46 70 799 7878

NC

Niklas Storm

Rådgivare Private Clients & Försäkring

niklas.storm@soderbergpartners.se
+46 737850491
+46 84515321

OH

Olle Hammer

Rådgivare Private Clients & Försäkring

Olle.hammer@soderbergpartners.se
+46 728 55 50 58
+46 8 451 53 13

Oscar Stjärnqvist

Rådgivare Private Clients

oscar.stjarnqvist@soderbergpartners.se
+46 72 855 53 47

P.O Öst

Rådgivare Institution

po.ost@soderbergpartners.se
+46 70 528 43 86

Patrik Östh

Rådgivare Private Clients & Försäkring

patrik.osth@soderbergpartners.se
+46 702 98 12 19
+46 8 56 29 25 54

PE

PL

PP

PW

Per-åke Walldén

Rådgivare Liv

per-ake.wallden@soderbergpartners.se
+46 708 96 26 69

Pierre Båth

Rådgivare Private Clients

pierre.bath@soderbergpartners.se
+46 728555162
+46 728555162

Roger Lodén

Rådgivare Private Clients

roger.loden@soderbergpartners.se
+46 765 26 51 13
+46 8 505 35 113

Ronnie Wallén

Rådgivare Sak

ronnie.wallen@soderbergpartners.se
+46 728555299

Sabine Fernström

Rådgivare Private Clients & Försäkring

sabine.fernstrom@soderbergpartners.se
+46 701 09 24 31

SN

Simon Nordh

Rådgivare Private Clients

simon.nordh@soderbergpartners.se
+46 76 8461111

Simon Ohlsson

Rådgivare Liv

simon.ohlsson@soderbergpartners.se
+46 761 495187

Sofie Östberg

Rådgivare Liv

sofie.ostberg@soderbergpartners.se

Staffan Kull

Rådgivare Liv

staffan.kull@soderbergpartners.se
+46 761495179

SE

Stefan Stark

Rådgivare Private Clients & Försäkring

stefan.stark@soderbergpartners.se
+46 72 855 50 70
+46 8 451 53 75

SD

Susanne da Fonseca

Rådgivare Affinity

susanne.dafonseca@soderbergpartners.se
+46 727 33 53 16

Terje Larsson

Rådgivare Liv

terje.larsson@soderbergpartners.se
+46 728555330

TB

Tommy Botes

Rådgivare Private Clients

tommy.botes@soderbergpartners.se
+46 70 2176333

WB

William Brink

Rådgivare Institution

william.brink@soderbergpartners.se
+46 728555117
+46 8 4515044

Willie Hiärne

Rådgivare Sak

willie.hiarne@soderbergpartners.se


Kontakta oss